PARK BAHÇE BAKIM VE PEYZAJ HİZMETLERİ

 

Profesyonel peyzaj, mülkünüze güzellik ve değer katar.

Olağanüstü kalite ve değerlere samimi bir şekilde bağlılığımızı sunuyoruz ve ticari alanınız veya konutlarınız için olağanüstü tasarım, inşaat ve bakım hizmetleriyle açık alanınızı rüya manzaranıza dönüştürmenize yardımcı olabiliriz.

Aypark Peyzaj Tasarım Hizmetleri
Mülkünüzün boyutuna veya yapılandırmasına bakılmaksızın, yüksek nitelikli tasarım uzmanlarımız, daha işlevsel ve estetik açıdan hoş bir açık alan hayalini gerçeğe dönüştürmek için sizinle birlikte çalışacaktır. Özel peyzaj tasarımınız, zevkinizi, tarzınızı ve vizyonunuzu yansıtacak şekilde garantilidir ve kriterin her bir parçasının karşılandığından emin olmak için sürecin her aşamasında sizinle birlikte çalışırız. Basitden abartılıya kadar, zaman çizelgenize ve bütçenize uygun olarak, gurur duyacağınız benzersiz bir tasarım yaratmak için beceri ve uzmanlığa sahibiz.

Çevre Düzenleme Hizmetleri
Çim Bakımı ve Bakımı
Çimleriniz tüm ek peyzaj unsurlarının sahnelerini oluşturuyor, dolayısıyla yemyeşil görünümünü ve canlılığını korumak için düzenli olarak muhafaza edilmesi gerekiyor. Özel peyzaj tasarımınız hazırlandığında, Burlingame çiminizin doğal güzelliğini, aşağıdakileri içeren profesyonel çim bakımı hizmetleriyle koruyabiliriz:
>Havalandırma
>Ekim
>Sulama
>Biçme
>Zararlı ve yabancı ot kontrolü

Çim bakımı ve bakım hizmetlerimiz tüm konut ve ticari kuruluşlar için kullanılabilir. Çimlerin yetiştirme mevsimi boyunca yeşil ve lüks görünmesini sağlamak için iki haftalık veya aylık bakım planları mevcuttur. Peyzaj mimarlığı, tasarımınıza işlevsellik ve denge kazandırmak için kullanılan peyzaj mimarisinin önemli bir bileşenidir. Şunları dahil edebilecek sert elemanlar için sadece en kaliteli ürünleri ve malzemeleri uzman kurulumla birlikte kullanıyoruz:
>Dış aydınlatma
>İstinat duvarları
>Yürüme Yolları
>Sulama özellikleri
Ve dahası!

Ağaç Bakımı
Sağlıklı ağaçlar, bahçenize güzellik, gölge ve mahremiyet sağlayabilir. Ağaç uzmanlarımız, kırpma, dikme veya sökme de dahil olmak üzere ihtiyaç duyulduğunda herhangi bir sayıda ağaç bakım hizmetini gerçekleştirmek için yeterli niteliktedir.

 

Peyzaj hizmetlerini planlamak için hemen bizimle iletişime geçin!